Alma Harmony XL PRO to kompleksowa odpowiedź na szerokie spektrum potrzeb estetycznych pacjentów. Dzięki uniwersalnej platformie, która dostosowuje się do różnych wskazań, umożliwia optymalne wykorzystanie szerokiej gamy technologii i metod zabiegowych, umożliwiając uzyskanie imponujących rezultatów przy zachowaniu bezpieczeństwa. Alma Harmony XL PRO to rozwiązanie dla pacjentów w każdym wieku, od nastolatków do osób starszych, a zabiegi mogą być przeprowadzane na całym ciele i dla różnych fototypów skóry.

Alma Harmony XL PRO na co warto wykonać zabieg:

Alma Harmony XL PRO to idealne metody zabiegowe dla 4 głównych problemów:

  • lifting skóry i remodeling
  • zmiany pigmentacyjne
  • resurfacing
  • struktura skóry i koloryt
  • zmiany naczyniowe

Lifting skóry i remodeling

Alma Harmony XL PRO ClearLift to nowatorska technika liftingu, która nie wymaga użycia skalpela. Jest to pierwszy na rynku laser frakcyjny Qswitched przeznaczony do leczenia niedoskonałości skóry spowodowanych starzeniem się lub działaniem promieniowania UV. Jest to idealny sposób na walkę z oznakami starzenia, takimi jak głębokie i płytkie zmarszczki, utrata jędrności skóry, cienka warstwa naskórka oraz nierówny koloryt. Zabieg pozwala na wykorzystanie technologii lasera frakcyjnego i lasera Qswitched, co prowadzi do głębokiego, ale nietermicznego, działania mechanicznego na skórę właściwą, tworząc kontrolowane mikrouszkodzenia, podczas gdy naskórek pozostaje nienaruszony. Proces gojenia tych mikrouszkodzeń pobudza syntezę nowego kolagenu i skurcz i napięcie tkanek, co prowadzi do wygładzenia skóry i jej napięcia. Zabieg stymuluje naturalne systemy regeneracyjne skóry, cofając procesy starzenia. Jest idealny dla wrażliwej skóry okolic oczu, ust, uszu, dłoni, szyi i dekoltu. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji, można go wykonać nawet „podczas przerwy na lunch”. Jest bezinwazyjny i bezpieczny dla wszystkich fototypów skóry. Czas trwania zabiegu w zależności od obszaru, który poddaje się liftingowi, wynosi od 15 do 30 minut.

Struktura skóry i koloryt

Alma Harmony XL IPixel Er:YAG to laser wykorzystujący technologię frakcyjną, która powoduje powstanie w skórze kolumnowych uszkodzeń o wielkości pixeli, pozostawiając nienaruszone fragmenty skóry. To sprawia, że proces gojenia skóry przebiega bardzo szybko. Zabieg jest skuteczny w przypadku powierzchniowych przebarwień, nierównego koloru i struktury skóry, szorstkości i utraty elastyczności. Może być również stosowany w leczeniu blizn i rozstępów. Po zabiegu zostają uruchomione procesy regeneracyjne, w tym produkcja nowych włókien kolagenowych, elastynowych i kwasu hialuronowego, co prowadzi do napięcia skóry, wygładzenia powierzchniowych zmarszczek i wyrównania koloru. Zabieg trwa od 10 do 35 minut i jest komfortowy, z lekkim pieczeniem, które łagodzi specjalna głowica chłodząca. Aby uzyskać optymalne rezultaty, zaleca się wykonanie serii 3-5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, sucha i napięta, więc należy ją chronić filtrem UV, aby uniknąć przebarwień. Efekty są widoczne kilka dni po zabiegu i stopniowo się nasilają, ponieważ powstają nowe włókna kolagenowe. Po zastosowaniu serii zabiegów efekty są jeszcze bardziej widoczne, a skóra staje się odświeżona, bardziej elastyczna, gładsza i pozbawiona przebarwień.

Zmiany naczyniowe i pigmentacyjne

Alma Harmony XL Dye- VL / Dye-PL to urządzenie, które dzięki zjawisku selektywnej fototermolizy jest w stanie zredukować hiperpigmentację nawet w głębszych warstwach skóry oraz zmiany naczyniowe. Dzięki nowoczesności sprzętu zabiegi te są możliwe nawet u osób o ciemnym fototypie skóry, ponieważ wiązka może dotrzeć do płytkich i głębszych warstw skóry i leczyć zmiany o różnym nasileniu. Głowica posiada system chłodzenia naskórka, który zmniejsza odczucie bólu podczas zabiegu, zwiększa komfort i chroni przed oparzeniem. Zmiany naczyniowe są usuwane zarówno na powierzchni, jak i w głębszych warstwach skóry na całym ciele, w tym na twarzy. Zabieg może być wykonany metodą stemplową lub metodą in motion, która pozwala na równomierne rozłożenie ciepła na skórze, szczególnie zalecaną przy ciemniejszych fototypach skóry. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, a selektywne działanie światła chroni skórę przed niekontrolowanym uszkodzeniem. Nie wymaga rekonwalescencji ani wizyt pozabiegowych, a znieczulenie nie jest potrzebne. Zabieg jest szybki i skuteczny, a jego efekty widoczne są już po pierwszej wizycie.

Alma Harmony PRO, gdzie wykonać zabieg w Warszawie?

Zabiegi wszystkimi dostępnymi głowicami Alma Harmony PRO mogą zostać wykonane w salonie kosmetycznym Secret of Beauty w Wolicy pod Warszawą. Więcej na temat zabiegów można przeczytać na stronie: https://secretofbeauty.pl/laseroterapia-alma-harmony-xl-pro-warszawa-wolica-janki/.

5/5 - 35 ocen

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.